Virdžinija ketina reguliuoti brangų finansavimo galimybę mažoms įmonėms

Sudėtinga ir dažnai brangi finansavimo galimybė mažoms įmonėms taps lengviau įgyvendinama gavus Valstybinės korporacijos komisijos įsakymą, nurodantį, ką teikėjai turi pasakyti vartotojams.

Alternatyva, vadinama pardavimu pagrįstu finansavimu, yra pinigų avansas smulkiajam verslui, kurį smulkusis verslas grąžina tam tikra procentine dalimi nuo kasdienių pardavimų.

Iš esmės sandoris, taip pat žinomas kaip prekybininko grynųjų pinigų avansas (MCA), reiškia, kad jei mažos įmonės pardavimas tam tikrą dieną yra lėtas, jos mokėjimas tą dieną būtų mažesnis.

Tačiau tikroji kaina gali būti didelė, o sandoriai gali būti pakankamai sunkūs, kad suprastumėte, kad Del. Kathy Tran, D-Fairfax, nusprendė, kad kai kurie standartizuoti atskleidimai būtų gera idėja.

“Jie gali būti labai sudėtingi ir labai painūs”, – sakė Tranas.

Žmonės taip pat skaito…

Ir žmonėms lengva įlįsti per galvą – ji sakė tai girdėjusi iš advokato, kuris dirba su Azijos Amerikos įmonėmis Šiaurės Virdžinijoje, kad sužinotų apie tokius pasiūlymus.

„Daugelis Ričmondo restoranų nukentėjo; buvo vienas, kuris suorganizavo MCA ir, kai užklupo pandemija, jo verslas negalėjo atsilikti, todėl jis paėmė kitą MCA, kad sumokėtų pirmąjį, ir beveik žlugo“, – sakė ji.

Generalinė asamblėja vienbalsiai sutiko su Trans argumentu, kad mažos įmonės nusipelnė tam tikros apsaugos – Virdžinija yra viena iš keturių valstijų, kartu su Kalifornija, Niujorku ir Juta.

Dabar SCC patvirtino taisykles, pagal kurias pardavimų finansavimo įmonės privalo pateikti konkrečią informaciją apie finansavimo išlaidas, bendras grąžintinas sumas, numatomą mokėjimų skaičių ir mokėjimo planus bei keletą kitų svarbių terminų.

Virdžinija taip pat dabar daugelyje šių sandorių uždraudžia „nuosprendžio išpažinimo“ kalbą, kuri neleidžia kreiptis į teismą, kad būtų išspręstas ginčas dėl to, kas buvo sumokėta ir kas dar yra skolinga.

„Trans“ įstatyme teigiama, kad ginčų arbitražas turi būti vykdomas Virdžinijoje, o ne už valstijos ribų, kaip reikalaujama pagal kai kuriuos pardavimu pagrįstus finansavimo susitarimus.

Ir sakoma, kad įmonės, siūlančios tokį finansavimą, turi užsiregistruoti SCC, kad ji ir Generalinė asamblėja galėtų tęsti veiklą, kuri buvo beveik visų stebima.

Vienas iš pagrindinių žaidėjų, „PayPal Inc.“ pardavimų finansavimo padalinys, SCC finansų įstaigų biurui pranešė, kad praėjusiais metais 1143 Virdžinijos mažosioms įmonėms skyrė beveik 19 mln.

Bernardo Martinezas, „PayPal“ viceprezidentas, apie 70 % jos avansų buvo skirta skolininkams apskrityse, kurios nuo 2008 m. nuosmukio prarado 10 ar daugiau bankų skyrių, o daugiau nei ketvirtadalis jos avansų buvo skirta mažų ir vidutinių pajamų įmonėms. pasaulinio komercinio skolinimo, sakė SCC.

Pagrindinė idėja gyvavo nuo devintojo dešimtmečio pabaigos, kaip trijų krypčių sandoris, pagal kurį avansas būtų grąžinamas iš fiksuotos procentinės dalies būsimų įmonės kreditinės kortelės kvitų, o kredito kortelių įmonė tvarko ir apmoka paskirstymą tarp įmonė, sumokėjusi avansą, ir prekybininkas, sudaręs pardavimą.

Daugeliui mažų įmonių tai reiškė, kad buvo lengviau gauti pinigų, nes svarbu buvo verslo pinigų srautas, o ne asmeninis savininko kreditas.

Tačiau, kaip ir su kredito kortele, kai vartotojas moka tik minimalų įmoką, tikroji kaina gali būti daug didesnė, nei manė iš pirmo žvilgsnio.

Remiantis naujausia Federalinės prekybos komisijos ataskaita, smulkusis verslas ne tik grąžina avansą, bet ir turi grąžinti vadinamąjį „faktorių“, kuris dažnai yra nuo 20% iki 50% avanso.

“MCA išlaidos yra labai didelės, įskaitant, kai kuriais atvejais, apskaičiuotas MCA triženkliais skaitmenimis. Dėl to daugeliui įmonių savininkų, gaunančių MCA, gali būti sunku jas sėkmingai grąžinti”, – sakė FTC, turėdamas omenyje verslo metinę procentinę normą. paskolos.

Kartais MCA teikėjo kasdienis pinigų išėmimas iš įmonės banko sąskaitos nesutampa su tuo, ką įmonė matė dienos uždarbiui. Toks yra klausimas naujai pradėtame sveikatos priežiūros ieškinyje Niujorke prieš jos MCA įmonę.

Verslo savininkui pasirašius „nuosprendžio deklaraciją“, kuria atsisakoma teisės kreiptis į teismą, MCA bendrovė tuo pat metu gavo teismo įsakymą, kuriame reikalaujama sumokėti 800 000 USD, teigiama naujausioje Niujorko internetinės naujienų agentūros „The City“ ataskaitoje.

FTC ataskaitoje teigiama, kad girdėti nuogąstavimų, kad kai kurie MCA paslaugų teikėjai užsiima agresyvia ir potencialiai apgaulinga rinkodaros praktika ir dažnai moka didelius komisinius brokeriams, kurie užsiima verslu.

Leave a Comment