RV draudimo kaina: ko tikėtis (2022 m.)

Pasak Progressive, vieno iš mūsų rekomenduojamų RV draudimo paslaugų teikėjų, vidutinis RV polisas kainuoja apie 1500 USD per metus arba apie 125 USD per mėnesį. Tačiau šis vidurkis nebūtinai atspindi tikrąjį RV draudimo išlaidų diapazoną.

Pačių stovyklautojų kaina gali svyruoti nuo vos kelių tūkstančių dolerių iki gerokai daugiau nei milijono. Tai reiškia, kad pamatysite daugybę draudimo išlaidų, pagrįstų vien šiuo veiksniu.

RV draudimo išlaidų veiksniai

Be jūsų RV kainos, jūsų įmokoms įtakos turi ir keli kiti kintamieji. Tai yra tie, kurie turi didžiausią poveikį:

Namo ant ratų tipas

Įvairių tipų RV turi skirtingas funkcijas ir patogumus, kurie gali turėti įtakos jūsų aprėpties kainai. Pavyzdžiui, A klasės RV yra ne tik brangesni nei kitų tipų RV – jie taip pat turi daugiau motorinių ir elektrinių dalių, kurios gali sukelti problemų.

Vairavimo istorija

Nesvarbu, ar velkate savo RV, ar vairuojate, turėsite jį vairuoti, kad galėtumėte perkelti iš vienos vietos į kitą. Tai reiškia, kad jūsų vairuotojo pažymėjimas bus pagrindinis veiksnys, lemiantis jūsų draudimo kainą.

Kaip ir galima tikėtis, vairuotojai, turintys švarius įrašus, turės prieigą prie mažiausių RV priemokų. Jei turite kokių nors pažeidimų ar nelaimingų atsitikimų, galite tikėtis mokėti daugiau.

Naudojant

Kiek laiko praleidžiate savo RV, turi įtakos jūsų priemokos kainai. Visą darbo dieną dirbančių RVerių draudimas paprastai yra brangesnis nei ne visą darbo dieną gyvenančių stovyklautojų draudimas.

Patirtis vairuojant namelį ant ratų

Kalbant apie jūsų RV draudimo įmokas, draudimo agentūros atsižvelgia ne tik į jūsų patirtį vairuojant automobilį, bet ir į jūsų vairavimo patirtį. Taip yra todėl, kad vairavimas autobusu ar RV vilkimas iš esmės skiriasi nuo vairavimo automobiliu. Paprastai draudimo bendrovės siūlo mažesnius tarifus vairuotojams, kurie yra važinėję ar vilkę RV.

Kreditingumas

Kalifornijoje, Havajuose, Merilande, Masačusetse, Mičigane, Oregone, Jutoje ir Vašingtone galioja įstatymai, ribojantys draudimo kompanijų galimybę įvairiais laipsniais naudoti jūsų kredito balą kaip jūsų įmokų veiksnį. Tačiau visose kitose valstybėse jūsų kredito balas gali turėti įtakos jūsų mokėjimui.

Kaip ir galima tikėtis, gerą kreditą turintys žmonės gali gauti mažesnius RV draudimo tarifus. Priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos ir jūsų draudiko, tai gali turėti didelį poveikį.

Išskaitoma

Kaip ir kitų draudimo formų atveju, jūs turite galimybę pasirinkti RV draudimo išskaitą. Kuo mažesnę išskaitą nustatysite, tuo didesnių įmokų galite tikėtis.

Vieta

Tai, kur, jūsų nuomone, yra jūsų namelio ant ratų bazė, prisideda prie draudimo įmokos. Draudimo bendrovės koreguoja kainas tarp valstybių, kad atsižvelgtų į skirtingus reglamentus ir rizikos veiksnius. Kainos taip pat gali skirtis toje pačioje valstybėje, atsižvelgiant į tokius kintamuosius kaip gyventojų tankumas ir nusikalstamumo lygis.

Atlyginimo modelis

Kai kurios gyvenamųjų namų draudimo bendrovės siūlo skirtingus nuostolių kompensavimo modelius. Pavyzdžiui, faktinės grynųjų pinigų vertės padengimas išmoka tik tą sumą, kurią RV verta praradimo metu, įskaitant nusidėvėjimą. Paprastai tai yra pigesnis pasirinkimas.

Sutartos vertės draudimas jums kompensuoja sumą, kurią nustatėte su savo draudiku draudimo sutarties pradžioje. Taip pat galite gauti visišką nuostolių atlyginimą, kuris išmokamas atsižvelgiant į jūsų RV pakeitimo išlaidas.

Ataskaitų teikimas

Draudimo tipai, kuriuos įtraukėte į savo polisą, ir jūsų nustatyti draudimo limitai turi įtakos jūsų įmokoms. Paprastai pigiausi RV draudimo polisai yra tie, kurie atitinka jūsų valstybės minimalius draudimo reikalavimus. Pridėjus aprėptį ir padidinus limitus, jūsų polisas pabrangs.

Kemperių tipai

Didelė dalis RV draudimo išlaidų yra RV, kurį norite apdrausti, tipas. Kiekvienas RV tipas turi savo unikalias savybes, patogumus ir kainos tašką – visa tai prisideda prie jūsų priemokos. Dauguma RV priskiriami vienai iš dviejų pagrindinių kategorijų.

Priekabos

Velkamiems RV reikalinga transporto priemonė, kuri juos vilktų ir jie negali judėti patys, o tai reiškia, kad jie turi mažiau mechaninių sistemų nei RV. Dėl šios priežasties juos apdrausti paprastai yra pigiau. Pavyzdžiui, „Progressive“ svetainėje bendrovė teigia, kad jos vidutinė RV priekabos kaina 2020 m. buvo 502 USD per metus.

Tai yra pagrindiniai priekabų kemperių tipai, kuriuos galite apdrausti:

 • Ašaros kemperiai: Paprastai patys mažiausi ir pigiausi RV, ašaros gali skirtis savo siūlomais patogumais. Kai kurie yra šiek tiek daugiau nei lova, kuri virsta svetainės zona, o kitose gali būti įmontuoti vonios kambariai.
 • Iššokantys kemperiai: Šie nameliai ant ratų gavo pavadinimą dėl savo funkcionalumo. Nors jie supakuojami, kad būtų lengvas, aerodinaminis vilkimas, jie „iššoka“, kad pasiekus tikslą pasieksite viso dydžio RV.
 • Kelioniniai vežimėliai: Vienas populiariausių RV tipų, kelioninės priekabos – nuo ​​minimaliai įrengtų RV iki prabangių apartamentų ant ratų.
 • Žaislų transportavimas: Šie kemperiai skirti žmonėms, kurie mėgsta sportuoti lauke kaip savo stovyklavimo kelionių dalį. Juose yra daug vietos daiktams, pavyzdžiui, banglentėms, žvejybos reikmenims ar net motociklui ar keturračiui laikyti.Patefonai ant ratų: Pavadinti dėl poreikio pritvirtinti prie sunkvežimio lovos, patefonas yra didžiausi ir dažniausiai geriausiai įrengti vilkikai.

Kemperiai

Motorinius RV paprastai yra brangiau apdrausti nei priekabas. „Progressive“ savo svetainėje teigia, kad vidutinė RV draudimo kaina 2020 m. buvo 848 USD per metus, ty 69% brangesnė nei vidutinė vilkiko politika.

Savaeigiai nameliai ant ratų paprastai skirstomi į vieną iš trijų kategorijų:

 • A klasės nameliai ant ratų: Didžiausi ir dažniausiai prabangiausi A klasės RV dažnai statomi ant autobuso važiuoklės ir gali kainuoti daugiau nei milijoną dolerių. Remiantis Nacionalinės automobilių pardavėjų asociacijos (NADA) duomenimis, vidutinės automobilio draudimo išlaidos A klasėje nuo 1000 iki 1300 USD per metusremiantis 140 naudojimo dienų.
 • B klasės nameliai ant ratų: Paprastai ant furgono važiuoklės pastatyti B klasės nameliai ant ratų dažniausiai būna mažiausi iš trijų klasių. Šie labai manevringi RV pastaraisiais metais išpopuliarėjo. B klasės namelio ant ratų draudimas paprastai kainuoja nuo 300 iki 1000 USD per metus.
 • C klasės nameliai ant ratų: Didesni nei B klasė, bet mažesni už A klasę, C klasės nameliai ant ratų yra populiarus pasirinkimas šeimoms, kurioms reikia daugiau erdvės, bet vis tiek norisi lengvai manevruojančios transporto priemonės. NADA duomenimis, vidutinė šių RV priemoka yra nuo 600 iki 1000 USD per metus.

Kemperio draudimo rūšys

Draudimo tipai ir limitai, kuriuos pasirenkate savo RV draudimo polisui, yra vieni iš pagrindinių veiksnių, lemiančių jūsų tarifus. Visai kaip su geriausi automobilių draudimo teikėjaidauguma gerbiamų draudimo kompanijų siūlo ir standartinę apsaugą, ir priedus, pritaikytus RV savininkų poreikiams.

Standartinė RV aprėptis

Įprasti gyvenamojo būsto draudimo tipai yra beveik tokie patys kaip ir automobilio draudimui. Jie apima:

 • Civilinės atsakomybės draudimas dėl kūno sužalojimo: padengia kitų, nukentėjusių per nelaimingą atsitikimą, dėl kurio esate kaltas, gydymo išlaidas ir prarastą atlyginimą.
 • Turtinės žalos draudimas: padengia išlaidas kitoms transporto priemonėms ir asmeniniam turtui dėl jūsų sukeltos avarijos.
 • Apsauga nuo susidūrimo: padengia žalą jūsų nameliui ant ratų, neatsižvelgiant į tai, kas kaltas dėl avarijos.
 • Išsami aprėptis: padengia žalą jūsų nameliui ant ratų, atsiradusius ne dėl nelaimingų atsitikimų, pavyzdžiui, gaisro, vandalizmo ar oro sąlygų.
 • Neapdraustas vairuotojas / nepakankamai apdraustas vairuotojas: padengia jūsų medicinines išlaidas ir žalą turtui, jei kaltas vairuotojas neturi tinkamo draudimo.
 • Apsauga nuo sužalojimų (PIP): padengia jūsų ir jūsų partijos gydymo išlaidas ir prarastą atlyginimą, jei nukentėjote per nelaimingą atsitikimą, neatsižvelgiant į tai, kas yra kaltas.
 • Medicininio mokėjimo draudimas (MedPay): padengia jūsų ir jūsų partijos medicinines sąskaitas, bet ne prarastą atlyginimą, jei esate sužalotas avarijos metu, neatsižvelgiant į tai, kas yra kaltas.

Pasirenkama RV aprėptis

Politikos priedai gali padėti padengti kai kurias kitas su RVing susijusias išlaidas. Šios aprėptys skiriasi priklausomai nuo teikėjo ir kartais pagal sritį. Dažniausiai pasitaikančios papildomos RV draudimo galimybės yra:

 • Nuomos kompensacija: padengia automobilio arba, kai kuriais atvejais, namelio ant ratų nuomos išlaidas, jei jūsų namelis ant ratų sugenda.
 • Atsakomybė visu etatu: padengia žalą ar sužalojimą, padarytą jūsų RV, panašiai kaip namų draudimas.
 • Vilkimas ir darbas: padengia remonto darbų vietoje ir vilkimo išlaidas, jei jūsų namelis ant ratų sugenda.
 • Apsauginis stiklas: padengia priekinio stiklo remonto arba keitimo išlaidas, kurios paprastai neįtrauktos į daugumą standartinių polisų.
 • Tarptautinė aprėptis: Uždengia jūsų namelį ant ratų, kol vežate jį į kitą šalį.
 • Pagalba kelyje: padengia dalį arba visas avarinių paslaugų kelyje, pvz., degalų pristatymo, padangų remonto ir vilkimo, išlaidas.
 • Atostogų atsakomybė: apima pretenzijas dėl atsakomybės prieš jūsų namelį ant ratų, kai jis stovi, o juo naudojatės atostogų metu. Šios rūšies atsakomybė paprastai nėra apdrausta standartiniu draudimu.
 • Apsauga nuo žalos naminiams gyvūnėliams: padengia jūsų augintinio medicinines sąskaitas, jei jis sužeistas per nelaimingą atsitikimą.
 • Neatidėliotinų išlaidų padengimas: padengia maisto, apgyvendinimo ir kitas kelionės išlaidas, jei jūsų namelis ant ratų sugenda ir užtrunka remontas.
 • Garso sistema: Uždengia jūsų namelio ant ratų garso įrangą, jei ji sugadinta arba pavogta.

RV draudimo nuolaidos

Nuolaidos taip pat yra jūsų RV draudimo veiksnys, nes jos sumažina draudimo kainą. Faktinės siūlomos nuolaidos įvairiose įmonėse skiriasi. Kartais jie priklauso nuo to, kur gyvenate ir kokio tipo namelį ant ratų turite.

Štai keletas dažniausiai pasitaikančių nuolaidų, kurias rasite RV draudime:

 • asociacija: Kai kurios draudimo bendrovės galite gauti nuolaidą, jei esate kai kurių RV ar kempingų organizacijų narys.
 • Karinis: Kai kurios draudimo bendrovės siūlo nuolaidas aktyvios tarnybos nariams, veteranams ir jų šeimoms.
 • Daugialypė politika: Dažnai galite gauti nuolaidą RV draudimui, jei jį derinate su kitomis polisomis, tokiomis kaip būsto savininko draudimas, nuomininko draudimas ar gyvybės draudimas.
 • Privatus keleivis: šiek tiek skiriasi nuo kelių polisų nuolaidos, kai kurios draudimo bendrovės sumažina jūsų įmoką, jei sujungiate gyvenamojo namo draudimą su automobilio draudimu.
 • Daugiafunkcis automobilis: Jei pagal tą patį polisą apdrausite kelis kemperius, kai kurios draudimo bendrovės jums suteiks nuolaidą.
 • Sandėliavimas: panaši į nuolaidą už laivo draudimas, kai kurios įmonės leidžia nustatyti saugojimo laikotarpį, kai jūsų RV nenaudojamas. Tai sumažins jūsų bendrą įmoką, tačiau jūsų RV daugeliu atvejų per tą laiką nebus apdraustas.
 • Nepretenzingas: Jei ilgai nepateiksite draudimo ieškinio, kai kurios bendrovės taiko nuolaidą.
 • Atsakingas vairuotojas: Kai kuriose draudimo bendrovėse galite gauti nuolaidą, jei tam tikrą laiką nepatyrėte nelaimingų atsitikimų ar turite kokių nors pažeidimų.
 • Visiškai sumokėta: Kai kurios draudimo bendrovės siūlo nuolaidą, jei už polisą mokate iš anksto, o ne kas mėnesį.
 • Saugos kursas: Daugelis draudimo kompanijų sumažins jūsų įmoką, jei baigsite patvirtintą RV saugos kursą.

Leave a Comment