Kodėl „Twins“ iškrito iš pirmosios vietos ir galėjo finišuoti žemiau 0,500 silpniausiame MLB divizione

Nors matematiškai jie tebėra gyvi, Minesotos dvyniai praėjusį savaitgalį buvo išbraukti iš posezonio varžybų. „Twins“ atmušė keturių rungtynių deficitą prieš Klivlandą ir per penkias rungtynes ​​keturių dienų serijoje su „AL Central“ pirmaujančia „Guardians“ komanda pralaimėjo keturias iš penkių. Minesota šį mėnesį prieš Klivlandą pralaimėjo aštuonis kartus per devynis bandymus ir buvo ką tik nušluota ketvirtoje vietoje esančios „Royals“.

„Nesu pasirengęs kalbėti apie sezoną taip, lyg jis būtų už nugaros“, – MLB.com sakė „Twins“ vadovas Rocco Baldelli po pirmadienio pralaimėjimo, dėl kurio jo komanda nuo „Guardians“ atsiliko septyniomis rungtynėmis ir liko 15. “Manau, kad tai nėra tinkama. Klube vis dar turime vaikinų, kurie yra pasirengę dirbti ir pasiruošę žaisti, o mes dar turime žaisti.”

Sezonas prasidėjo pakankamai gerai „Twins“ komandai, kuri dėl kai kurių gudrių sandorių (ty „Josho Donaldsono“ kontrakto išmetimo į „Yankees“) sudarė vertinamą laisvųjų agentų trumpalaikį žaidėją Carlosą Correa. Liepos 13 d. jie turėjo 4 1/2 rungtynių ir dar rugsėjo 9 d. iškovojo pirmąją vietą. Tada dugnas pasidavė.

Griežtas 2022 m. Dvynių vertinimas sako, kad jie gali nelaimėti 0,500 silpniausiame MLB divizione, o gavus galimybę atkovoti pirmąją vietą ir per pastarąsias dvi savaites patiems užimti globėjus, jie suvyto. Net su Correa trūksta čempioniško lygio ryžto, ir tai net nepatenka į pralaimėjimų seriją po sezono.

Atlaidesnis 2022 m. Dvynių vertinimas pripažįsta, kad jie susidūrė su daugybe traumų (Twins įtraukė 31 AL pirmaujančią žaidėją į sužeistųjų sąrašą) ir kad jų smogikai tikrai prasčiau pasirodė pagrindinėse situacijose. „Clutch“ yra statistika, matuojanti žaidėjus prieš juos pačius. Jis palygina jų našumą didelio sverto situacijoje su jų našumu visose kitose situacijose ir:

30. Vaikai: minus -8,85
29. Dvyniai: minus -5,06
28. Angelai: minus -4,98

Paprasčiau tariant, „Twins“ žaidėjai šį sezoną vėl ir vėl nesugebėjo susidoroti su akimirka. Tam įtakos turėjo ir traumos, nes prastesni smogikai paėmė tas stiprias smūgines plokštes, bet negalime nustebti, kai susižeidžia tokie vaikinai kaip Byronas Buxtonas, Maxas Kepleris ir Alexas Kirilloffas. Pastaraisiais metais jie pakankamai dažnai lankydavosi traumų sąraše.

Be traumų ir savalaikių smūgių stokos, didesnė problema yra aikštėje, ir tai jau keletą sezonų. 2016 m. spalį „Twins“ pasamdė Dereką Falvey vadovauti jų biurui, o per šešis sezonus, kai jis buvo beisbolo direktorius, keturis kartus baigė lygoje pirmaujančią aikštelės personalą. Peržiūrėkite jų reitingus visoje lygoje:

2017 m

18 d

24 d

2018 m

22 d

122-oji

2019 m

8-oji

4-oji

2020 m (60 žaidimų sezonas)

4-oji

3

2021 m

25 d

25 d

2022 m

20 d

23 d

Per šešerius Falvey metus „Twins“ turėjo daugiau nei vidutinis aikštės personalas per vieną 162 ir vieną 60 žaidimų sezoną, ir viskas. Reikia šiek tiek laiko, kad viskas pasikeistų, ir šie 2017–2018 m. klubai labiau atspindi tai, ką paliko Falvey pirmtakai, nei pats Falvey, tačiau 2021–2022 m. komandos yra jis, ir jos nėra pakankamai geros.

Falvey padarė viską, ką galėjo, apsipirkdamas naujokais (Sonny Gray, Kenta Maeda, Joe Ryan ir kt.), o ne pasirašė juos kaip laisvuosius agentus (Dylanas Bundy, JA Happ, Mattas Shoemakeris ir kt.), nors nukentėjo net parduotuvės. arba praleisti. Chrisas Paddackas ir Tyleris Mahle buvo įsigyti skirtingu metu šį sezoną ir kartu sumetė 38 2/3 padavimų, kol susižeidė.

„Twins“ šiemet neturės pakankamai metimų, kad galėtų pretenduoti į ERA titulą, ir nors tai automatiškai nėra blogas dalykas (Rays nuo 2019 m. neturėjo ąsočio, kuris atitiktų ERA titulą), žinokite, kad tai tyčia. . Minesota retai leidžia savo pradedantiems dėjėjams pereiti į rikiuotę trečią kartą, o tai suprantama, turint omenyje, kad trečią kartą daugumai metėjų pasirodė prasčiau. Kai kurie skaičiai apie Twins starterius:

  • 20,1 perbraukimo per startą (antras prasčiausias rezultatas už Rays 19,0)
  • 4,8 padavimų per startą (trečia mažiausia už Pirates (4,7) ir Rays (4,6)
  • 41 startuoja su 18 smūgių (antras pagal dydį už Rayso su 47)

Vėlgi, „Rays“ rodo, kad galite anksti patraukti starterį ir vis tiek sulaukti sėkmės. Vis dėlto visi šie trumpi startai sukelia didelę įtampą, ir atrodo, kad Tampa turi begalę veiksmingų atpalaiduojančių priemonių, kurios prireikus keičiamos aukštyn ir žemyn tarp Triple-A ir MLB. Dvyniai neturi. Šie trumpi paleidimai atskleidžia silpną buožės žarną.

Jau per vėlu taupyti 2022 m., bet ne per vėlu tobulėti link 2023 m., ir kažkas turi duoti. Arba dvyniai turi leisti savo startuoliams įsitraukti į žaidimą (tam prireiktų geresnių startuolių), arba jie turi patobulinti savo buožę ir bendrą metimo gylį. Yra ir kitų problemų, kurias reikia spręsti, pavyzdžiui, žaidėjų išlaikymas aikštėje, tačiau Falvey eros metimas žemesnis už vidurkį buvo nuolatinis. Tai turi pasikeisti.

Geros naujienos Twins yra tai, kad AL Central yra silpniausias beisbolo padalinys ir jiems nereikia dėl daug ką reikia grįžti į posezoninį derinį kitais metais. Vis dėlto, šių metų sezono praleidimas ir galimas rezultatas žemiau 0,500 tokiame silpname padalinyje kelia susirūpinimą iki pat Falvey eros. Dvyniai kasmet susiduria su tomis pačiomis problemomis, ir šios problemos sumažino jų 2022 m.

Leave a Comment