Ekspertai aptaria iniciatyvas plėsti elgesio sveikatos priežiūrą Vašingtone – Reformų valstijoje

Žymūs valstybės pareigūnai, įskaitant prezidentą Joe Bidenas ir vyr. Jay Insleenustatė, kad elgsenos sveikatos priežiūra yra prioritetinė paslauga, o kai kurie ekspertai Vašingtone aptarė, kaip jie daro pažangą. 2022 m. Vidaus šiaurės vakarų reformos būklės sveikatos politikos konferencija.

Gaukite naujausią konkrečios valstijos sveikatos politikos informaciją, pateiktą į gautuosius.

Psichologė dr. Noelle Turner iš Mica Peak Psychology & Consulting buvo viena iš konferencijos komisijos „Sąžiningas pokalbis apie elgesio sveikatos sistemos ateitį“ komisijos narių.

“Noriu pakalbėti apie integruotą pirminę sveikatos priežiūrą arba pirminės sveikatos priežiūros elgesį”, – sakė Turneris. “Ir priežastis, dėl kurios aš tai aistringai žiūriu, yra ta, kad jame derinamos medicinos ir elgesio paslaugos, susijusios su problemomis, kurias pacientai pateikia pirminei sveikatos priežiūrai, įskaitant stresą, fizinius simptomus, elgesį su sveikata, psichinę sveikatą, medžiagų vartojimo sutrikimus. Bet kokia problema nėra bloga. durys.”

Elgesio sveikatos priežiūros paslaugų labai reikia, tačiau kai kurios kuriems reikia priežiūros, sunku juos pasiekti. Pirminės sveikatos priežiūros gydytojai (PCP) išreiškė susirūpinimą dėl šios problemos, sakė Turneris.

„Mes žinome, kad 46% suaugusiųjų turės psichinės sveikatos ar piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis problemos tam tikru savo gyvenimo momentu, sako Turneris. “Ir šis skaičius iš tikrųjų padidėjo dėl pandemijos. Mes taip pat žinome, kad 20% pirminės sveikatos priežiūros apsilankymų yra tik dėl psichinės sveikatos ar piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis problemomis, todėl matau pirminės sveikatos priežiūros elgsenos sveikatą. Iš 20% apsilankymų PCP yra skirti tik psichikos sveikatos ir piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis problemoms spręsti, kai buvo apklausti PCP, maždaug du trečdaliai jų teigė, kad negali gauti psichikos sveikatos priežiūros savo pacientams. [They’re] yra pasirengę ką nors padaryti ir negali jais pasirūpinti.

Grupėje taip pat dalyvavo „Frontier Behavioral Health“ generalinis direktorius Jeffas Thomasas. Jis nustatė, kad telesveikata, kuri buvo plačiai naudojama pandemijos metu, yra veiksmingas būdas pasiūlyti daugiau elgesio sveikatos priežiūros paslaugų.

„Mes ir toliau plėssime technologijų naudojimą ir paslaugų teikimą“, – sakė Thomas. „Telesveikata turi pasilikti. Kaip ji tiksliai atrodys, dar aiškinamasi [public health emergency] užsakymo tipas sensta. Tam tikrai yra vietos mūsų pasaulyje“.

Thomas sakė, kad sąveika bus svarbi, kad paslaugų teikėjai galėtų dalytis informacija per elektroninius medicininius įrašus ir turėti kuo daugiau informacijos apie pacientus.

„Iki šių metų pabaigos galėsime sąveikauti su kiekvienu pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėju“, – sakė Thomas. – Tai toks fantastiškas vystymasis. Nagrinėjamas keitimasis bendruomenės informacija. Manau, kad kažkaip pavyks. Tai iš esmės susiję su būdų, kuriais būtų galima sukurti siuntimų portalus ir uždarus siuntimus į socialinius sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų veiksnius.

Kitas būdas padidinti priežiūrą yra toliau plėsti bendravimu pagrįstą stacionarinę priežiūrą, sakė Thomas. Jis pažymėjo, kad keli Prekybos departamento indėlis buvo platinamas per Elgsenos sveikatos įstaigų programą, skirtą plėsti paslaugas elgsenos sveikatos priežiūros įstaigose. Tai galėtų padėti šioms įstaigoms pasiruošti slaugyti pacientus, kurie yra pasirengę išrašyti iš ligoninės, bet negalėjo užsitikrinti vietos kitose sveikatos priežiūros organizacijose.

Grupėje taip pat dalyvavo Koordinuotos priežiūros vyresnysis elgesio sveikatos direktorius Jessas Molbergas. Ji sakė, kad daugiau deeskalavimo investicijų galėtų padėti išspręsti problemą.

„Matote, kad žmonės ilgiau būna ūminėje aplinkoje“, – sakė Molbergas. “Mums reikia tų vietų, kur žmonės galėtų tęsti savo sveikatos kelionę. Tam nėra vienos visiems tinkamos strategijos.”

Kai kurios valstybės naudoja kvalifikuotus psichinės sveikatos specialistus (QMHP), kad pasiektų daugiau pacientų, o tai gali būti naudinga Vašingtone, sakė Molbergas.

“Jie išeina į bendruomenę”, – sakė Molbergas. „Sėdi ir klinikose. Jei nematote savo patarėjo, galite pamatyti šį QMHP.

Leave a Comment