„Crystal Investment Property Brokers“ parduoda „Packwood Lodge“.

Packwood Lodge Packwood mieste, Vašingtone

Atstovaujame šio atnaujinto restorano turto pardavėjui su nuomos sutartimi

„Hotel Brokers International“;

„Crystal Investment Property, LLC“ („CIP“), „Hotel Brokers International“ narė, paskelbė apie sėkmingą „Packwood Lodge“ Packwood mieste, Vašingtone, pardavimą. Parduodant pardavėją atstovavo Vašingtone licencijuota maklerio įmonė CIP. Josephas P. Kennedy, CIP generalinis direktorius, ir CIP komanda glaudžiai bendradarbiavo su pirkėju ir pardavėju bei kitais šalių specialistais, siekdami derėtis dėl abipusiai priimtino pardavimo. Galutinė pardavimo kaina yra konfidenciali.

Packwood Lodge yra nepriklausomas viešbutis, turintis 30 raktų ir pasirinktą paslaugą bei išsinuomotą restoraną. Turtą sudaro dideli kapitaliniai patobulinimai, 21 atnaujintas svečių kambarys arba apartamentai ir 9 atskiri kotedžai. Be to, viešbutyje yra vestibiulis su pusryčių zona, biurai, skalbykla, savininko kvartalas ir šalia esantis viešbučio restoranas. Kambariuose ir liukso numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai, mini šaldytuvai, mikrobangų krosnelės, kavos virimo aparatai ir belaidis spartus internetas. 2019 metais baigtuose nameliuose yra virtuvėlė, valgomojo zona, sūkurinė vonia, vonios kambarys su dušu ir lauko terasa. Įsikūręs vos 2,5 valandos nuo Portlando ir Sietlo metropolinių zonų ir 4 mylios nuo įėjimo į Mt. Rainier nacionalinis parkas, kuris pritraukia lankytojus ištisus metus.

Josephas P. Kennedy, CIP generalinis direktorius, sakė: “Ilgalaikiai santykiai tiek su pardavėju, tiek su pirkėju leido CIP greitai sudaryti sandorį po to, kai turtas buvo pateiktas į rinką. Šis pardavimas yra puikus pavyzdys, kaip mūsų ryšiai lemia. Pardavėjas džiaugiasi galėdamas toliau mažinti savo portfelį, o pirkėjas galėjo diversifikuoti savo platų regioninį akcijų paketą į naują rinką.

Apie „Crystal Investment Property, LLC“.

„Crystal Investment Property“, pirmaujanti svetingumo investicijų konsultavimo ir maklerio įmonė, įsikūrusi Ramiojo vandenyno šiaurės vakaruose, palaiko pažangiausias technologijas, internetinę ir socialinę žiniasklaidą, taip pat visą tradicinės ir internetinės rinkodaros spektrą, pasiekiantį vietos, regiono, šalies ir tarptautinių klientų. Pagrindines įmonės viešbučių turto įsigijimo/disponavimo paslaugas palaiko inovatyvūs ir kūrybiški sprendimai, padedantys išlaikyti aktyviausio ir sėkmingiausio regiono viešbučių brokerio poziciją. „Crystal Investment Property“ atstovauja visam viešbučių nekilnojamojo turto savininkų spektrui. Jų patirtis apima visų tipų viešbučių turtą, įskaitant pilno aptarnavimo viešbučius, boutique viešbučius, pasirinktus viešbučius, riboto aptarnavimo viešbučius, plėtros projektus ir nuomos sandorius. Apsilankykite „Crystal Investment Property“ internete adresu crystalip.com.

Apie „Hotel Brokers International“.

Įkurti 1959 m., „Hotel Brokers International“ nariai vadovauja viešbučių nekilnojamojo turto pardavimo pramonei. HBI viešbučių tarpininkavimo specialistai sėkmingai derėjosi dėl daugiau nei 10 000 viešbučių nekilnojamojo turto sandorių ir nuolat sudaro didžiausią dalį visų pasirinktų paslaugų ir ekonomiškų viešbučių pardavimų Jungtinėse Valstijose. Šiuo metu organizacijos duomenų bazėje yra daugiau nei 100 nekilnojamojo turto skelbimų, o HBI svetainė pritraukia lankytojų iš viso pasaulio. HBI yra „Certified Hotel Broker“ programos – vienintelės profesionalios viešbučių brokerių kategorijos – įkūrėjas ir administratorius. Be konsultavimo viešbučių nekilnojamojo turto klausimais paslaugų, HBI siūlo filialų narystes susijusių sričių profesionalams, įskaitant franšizę, skolinimą, vertinimą ir investicines paslaugas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie HBI viešbučių sąrašus arba tapti brokeriu ar filialo nariu, apsilankykite hbihotels.com.

Kontaktas:

Teri G. Beck, rinkodaros direktorius
„Crystal Investment Property“, LLC
Portlandas, Oregonas
503.530.1316
[email protected]

Glenda J. Webb, vykdomoji direktorė
„Hotel Brokers International“.
Kanzasas, Misūris
816.505.4315
[email protected]

Leave a Comment