Apyvartos kovoja dėl nuoseklios Nebraskos tendencijos

LUKE MULLIN Linkolno žurnalo žvaigždė

Kai po 2017 m. sezono „Nebraskos“ vyriausiojo trenerio pareigas pradėjo eiti Scottas Frostas, jis neabejotinai atsivežė Eriką Chinanderį.

Žinoma, Frostas į Nebraską atsivežė visą savo UCF personalą, tačiau jo gynybos koordinatorius buvo bene labiausiai nusipelnęs iš visų. Taip yra todėl, kad 2016 m. Chinander gynyba privertė 26 apyvartas, o 2017 m. jo komanda užėmė 2 vietą šalyje su milžiniškais 32 kamuoliais.

Agresyvi Chinander gynyba galbūt ir nenuvedė NCAA į leistinus jardus, tačiau papildomos lėšos, kurias ji generavo Frosto greitam puolimui, buvo neatsiejama UCF nepralaimėjimų sezono dalis.

Duetas siekė tą patį futbolo stilių pristatyti į Nebraską, tikėdamasis sukurti konkurencingą gynybą, kuri ir toliau galėtų priversti aukštą apyvartą.

„Buvau daugelyje vietų, kur tu žaidi ir treniruoji, kad gautum po gynėjo trečioje vietoje, bet kai atėjo laikas tai padaryti, tu žaidi saugiai“, – 2018 m. žurnalui „Journal Star“ sakė Chinander. nemanykite, kad galite tai padaryti, jei tikrai norite gauti pajamų.

Žmonės taip pat skaito…

Praėjus ketveriems ir daugiau metų, ir akivaizdu, kad Chinander vizija niekada nevirto NU pasirodymu šioje srityje. 21 apyvartos rodiklis 2019 m. buvo geriausias per visą „Chininder“ kadenciją, tačiau to vis tiek nepakako, kad būtų pasiektas teigiamas apyvartos skirtumas.

Atvirai kalbant, Chinander, NU apyvartos bėdos yra daug gilesnės nei žmogaus ar net dešimtmečio.

2002 m. Nebraska tik tris kartus (2003, 2009 ir 2016 m.) pasiekė teigiamą apyvartos skirtumą. „Huskers“ taip pat finišavo du kartus (2006 m., 2019 m.), tačiau liko 15 sezonų ir skaičiuojant, kur NU varžovai išvengė daugiau kamuolių nei „Huskers“.

Nuo 2002 m. Nebraska prametė 236 kamuolius ir atkovojo tik 142; perimtos kamuoliai yra tolygesni – Nebraska per tą laiką meta 251 ir priverčia 267. Tai sudaro -78 apyvartos skirtumą per pastaruosius 20 metų, įskaitant septynis sezonus, kai NU sezono skirtumas buvo -10 arba dar blogesnis.

Pradžioje, kai Chinander buvo Nebraskos gynybos koordinatorius, Huskers nebuvo toli nuo ten, kur norėjo būti. 2018 m. gynyba užėmė 57 vietą šalyje su 20 priverstinių apyvartų, o 2019 m. grupė šoktelėjo į 34 vietą su 21 priverstine apyvarta. 2018 m. „Huskers“ apyvartos marža vis dar buvo -2, tačiau taip pat 2019 m., tačiau kitais sezonais NU apyvartos departamente regresavo.

Sutrumpintame 2020 m. sezone Nebraska užėmė 103 vietą šalyje su septyniais priverstiniais kamuoliais, o net veteranų grupė su keliais NFL talentais negalėjo to pakeisti 2021 m. Nebraska praėjo 13 kamuolių praėjusį sezoną, o tai yra 104 vieta šalyje.

Artėjant 2022 m. sezonui, Chinander žinojo, kad tai turi pasikeisti.

„Turime sulaukti dar kelių atmušimų ir daugiau apyvartų“, – liepos pabaigoje sakė C.Chinanderis. “Norėčiau daug daugiau ir daug daugiau, bet jei pavyks sužaisti dar vieną žaidimą, dar vieną žaidimą, dar vieną žaidimą. Praėjusiais metais atlikome gerą darbą gaudydami kamuolį. Nepakanka smūgių. Ir pakankamai daug atsigavimo klaidų, todėl mes tikrai susikoncentruojame į tai, kad keliausime į rudens stovyklą.

Vis dėlto „Nebraska“ apyvartos skirtumą laimėjo tik viename iš keturių šių metų žaidimų, o sezono bendras apyvartos skirtumas buvo -2. „Huskers“ šiuo metu užima 48-ąją vietą šalyje su priverstiniu apsisukimu, o tai neabejotinai turėjo įtakos laikinajam vyriausiojo trenerio Mickey Josepho sprendimui atleisti Chinanderį.

„Chinanderis yra geras žmogus ir geras treneris, bet skaičiai nesudėjo“, – sakė Josephas. Keturias savaites nemačiau, kad nuo pirmos iki ketvirtos savaitės gerėjome.

Tai, kad NU patenka į penketuką visoje gynyboje, taip pat nėra atsitiktinumas. Net komandos, kurios gali nesugebėti sustabdyti savo priešininkų nuvažiuoti 60 ar 70 jardų, gali palengvinti gyvenimą generuodamos apyvartas, su kuo NU kovojo daugelį metų.

Kai Billas Buschas perima Husker gynybą, yra daug skirtingų sričių, kurioms reikia jo dėmesio.

Antradienį paklaustas, kokios gynybos norėtų matyti likusią sezono dalį, Josephas ne iš karto šoktelėjo į apyvartas.

„Gynyba, kuri sustabdo bėgimą ir sustabdo perdavimą bei išjungia žmones; tai gera gynyba“, – sakė Josephas.

Tačiau skaičiai nemeluoja – Nebraskos apyvartos bėdos labai prisidėjo prie penkių iš eilės pralaimėtų sezonų serijos.

Nepaisant visos sėkmės UCF, Chinander negalėjo ištaisyti šios situacijos. Nesvarbu, ar Buschas susitvarkys per paskutiniąsias aštuonerias sezono rungtynes, ar ne, šios problemos kankino Nebraską trenerių štabuose, gynybos schemose ir konferencijose.

Esant tokiai giliai tendencijai, tai užtruks daugiau nei savaitę ar dvi.

Leave a Comment