8 EMCC liūtai keliauja į Misisipės įlankos pakrantę NJCAA savaitės žaidimui ESPN+ – Picayune Item

ne. 8 EMCC liūtai keliauja į Misisipės įlankos pakrantę dalyvauti NJCAA savaitės žaidime per ESPN+

Paskelbta 2022 m. rugsėjo 22 d., ketvirtadienį, 11:21

SCOOBA – Rytų Misisipės bendruomenės koledžo aštuntą vietą užimantys „Lions of East Mississippi Community College“ ruošiasi baigti trejas rungtynes ​​išvykoje ir užbaigti savo tarpdivizines varžybas keliaudami į Perkinstoną, kur ketvirtadienį vyks susitikimas su Misisipės įlankos pakrantės bendruomenės koledžo „Bulldogs“. Pradžia istoriniame AL May Memorial stadione numatyta 19 val., o konkursas bus tiesiogiai transliuojamas per ESPN+ kaip NJCAA savaitės žaidimas.

Ketvirtadienio EMCC-Gulf Coast konkursą taip pat tiesiogiai transliuos WFCA-FM (107.9) iš Prancūzijos stovyklos, o Jasonas Crowderis ir Glenas Beardas pateiks atitinkamai žaidimo po žaidimo ir spalvotus komentarus. Žaidimo tiesioginę transliaciją taip pat perduos SuperTalk Mississippi (WZKR-FM 103.3), iš Meridian, taip pat per EMCC universiteto miestelio radijo stotį WGTC-FM (92.7), kuri kilusi iš Auksinio trikampio miestelio Mayhew mieste. Be to, ketvirtadienio EMCC transliacijos garso srautas bus pasiekiamas internete adresu emcclive.com ir wfca.fm.

Pajudėjus žingsniu aukštyn iki Nr. Šios savaitės NJCAA I diviziono reitingų 8-oje vietoje vyriausiasis treneris Buddy Stephensas 2:1 EMCC Lions laimėjo praėjusią savaitę 45:9 diviziono pradžioje prieš Holmsą Ridžlando vidurinėje mokykloje. Rytų Misisipė pradėjo sezoną rezultatu 38:0 namuose prieš Copiah-Lincoln (rugsėjo 1 d.), o kitą savaitę priėmė sprendimą 42:28. 5 Džounso koledžas.

Vadovaujama penkto kurso vyriausiojo trenerio Jacko Wrighto, Misisipės Persijos įlankos pakrantė taip pat yra 2:1 per metus po to, kai prieš savaitę 45:7 namuose nugalėjo Pietvakarių Misisipės komandą. Gavusi balsų šios savaitės NJCAA rinkimuose, „Bulldogs“ pradėjo sezoną, atmušdami 28:24 pralaimėjimą ketvirtoje vietoje esančiai Šiaurės vakarų Misisipės komandai, o kitą savaitę Itawamboje nugalėjo 37:13.

Be to, kad EMCC ir Persijos įlankos pakrantė dalyvaus ketvirtadienio konkurse 2:1 ir 1:0. Su EMCC gynėjų tandemu Eli Andersonu (73 %) ir Memfio perėjėju Peteriu Parrishu (70 %) šiuo metu pagal perdavimų procentą NJCAA I diviziono statistikos lyderiai užima 1–2 vietas, o Liūtai užima trečią vietą šalyje, per rungtynes ​​vidutiniškai pramušdami 255,3 jardų. „Bulldogs“, vadovaujami pirmakursio Pato McQuaide’o, atsilieka nuo 251,7 jardo per varžybas ir užima penktą vietą. Šioje vietoje šios dvi komandos nėra tokios aukšto reitingo nacionaliniu lygiu, tačiau jas galima palyginti su 144,7 žaidimo vidurkiu (EMCC-19).Th) ir 132,7 (MGCCC-21Šv) atitinkamai skubantys kiemai.

EMCC žaidėjas Andersonas buvo pripažintas NJCAA I diviziono ir MACCC geriausiu savaitės žaidėju puolime už praėjusio ketvirtadienio pasirodymą prieš Holmsą pirmą kartą kolegijoje. Nešobos centrinės vidurinės mokyklos produktas prieš savaitę įveikė 33 iš 42 (79 %), įveikęs 300 jardų ir keturis kamuolius. Vien per pirmąjį kėlinį Ridžlando vidurinėje mokykloje Andersonas rezultatu 25 iš 28 (89 %) atliko 225 jardus ir surinko tris taškus, padėdamas EMCC pirmauti 28:7.

Gindamasi kaip komanda, EMCC į savaitę įžengė lygiai antroje vietoje MACCC už Persijos įlankos pakrantės, per sezoną atmetusi 12 gynėjų (MGCCC – 17). Be to, „Lions“ komanda NJCAA I diviziono lygoje užima ketvirtąją vietą su šešiais per metus perimtais kamuoliais, įskaitant tris atkovotus atmušimus prieš Co-Lin ir dar du prieš savaitę prieš Holmsą.

EMCC žaidėjui Stephensui priklauso 9:3 karjeros rekordas (7:1 Scooba ir 2:2 Perkinstone) prieš Misisipės įlankos pakrantę, įskaitant pergales prieš „Bulldogs“ septyniuose iš paskutinių aštuonių dviejų komandų susitikimų. Prieš 2019 m. Perkinstono konferencijos pusfinalyje 31:7 nusileisdami būsimam šalies čempionui Gulf Coast, Liūtai laimėjo septynias dvikovas iš eilės, įskaitant 42:17 namuose triumfuotą MGCCC 2011 m. konferencijoje. čempionato rungtynės, taip pat pusfinalio namų atkrintamųjų varžybų pergalės prieš „Bulldogs“ 2016 (27-24), 2014 (42-21) ir 2013 (45-28) sezonuose. EMCC taip pat 2009 m. paskelbė įsimintiną pergalę namuose 75:71 prieš Persijos įlankos pakrantę ir pelnė pirmąjį konferencijos čempionatą mokyklos futbolo istorijoje ir padėjo dar šešiems lygos titulams per sėkmingą dešimtmetį (2009–2018 m.). tinklelis Liūtams.

Leave a Comment